Димосос накладний для цегляних димоходив ДИ-3

Димосос накладний для цегляних димоходив ДИ-3

Димосос накладний для цегляних димоходив ДИ-3 від компанії ТОВ "БІЛТОРГМАШ" - фото 1
5 500 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
120 - 140 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата під час самовивезення по м. Біла Церква
 Оплата на картку «Monobank»

Опис

             ТОВ «БІЛТОРГМАШ» виготовляє обладнання ОГМ, також  запасні частини до пресів-грануляторів ОГМ-1,5, Б6-ДГВ, ДГ-1, а також для інших торгових марок згідно ескізів замовника

            Товариство «БІЛТОРГМАШ» являється офіційним представником компанії MABRIK, S.A. (Іспанія), яка займається виготовленням обладнання для гранулювання комбікормів, добрив, відходів зернових культур, біомаси. Також  запасними частинами як матриці та ролики до грануляторів усіх типів. Біль ніж 40 років компанія MABRIK, S.A. (Іспанія) успішно виготовляє якісне обладнання, запасні частини та має висококваліфікований технічний персонал.

Якщо Ваш опалювальний твердопаливний пристрій в певних режимах не повному обсязі  виконує функції по відведенню продуктів горіння у період розведення вогню, або є потреба інтенсифікації процесу горіння то в цьому випадку, найчастіше вірним рішенням буде установка саме димососа. Таким чином ми формуємо штучну тягу і розрідження в котлі, якщо наш природний димохід недостатньо виконує видалення диму.

Перевага димососу перед нагнітаючою турбіною полягає в тому, що димосос створює розрідження в топці, а турбіна навпаки надлишковий тиск, що в свою чергу при не герметичній камері згоряння може привести до потрапляння продуктів горіння у приміщення де знаходиться котел. Наявність терморегулятору дозволяє встановити потрібний температурний діапазон вмикання/вимикання димососу.

До вибору представлені накладні димососи і канальні, для котлів потужністю від 10 то 130 кВт і для установки в димарі різного діаметру. Але найбільшу популярність і схвалення користувачів отримали саме накладні, або як їх ще називають, інжекційні димососи.

На равлику розташоване місце кріплення витяжного вентилятора, всередині робочої зони димососа розташовується тільки крильчатка "зірка", виконана з нержавіючої сталі.

В якості опції безпеки, димосос оснащений регульованим термостатом перегріву корпусу, димосос відключиться при досягненні заданої температури, коли сама температура димогазов здатна стійко формувати тягу в димоході. Так само автоматика не дозволить перекачувати димові гази з температурою вище 250 градусів Цельсія, що може привести до поломки димососа. Продуктивність складає 235-260 м.куб/год. Потужність двигуна 33-44 Вт.

Основні переваги накладних інжекційних димососів:

* Простота монтажу димососу

* Потужний інжекційний натиск в потрібній зону димоходу

* Не затуляє собою розріз димоходу для природної тяги.

* Має терморегулятор.

* Не перешкоджає чищенню димаря.

* Для обслуговування достатньо зняти вентилятор, корпус залишається на трубі.

* Для монтажу потрібно: 1 людина, герметик, болгарка/перфоратор, маркер, лінійка і гайковий ключ або викрутка.

Характеристики

Країна виробництва
Україна
Тип
вогнеповітряні (пічні)
Стан
новий
Тип
накладний, Димосос, ежектор, груба
Вид
терморегулятор, електричний, ежектор
Показати всі